Choď na obsah Choď na menu
 


Výluka autobusových liniek 91, 191 a N91 v Jarovciach

14. 11. 2008

Z dôvodu opravy železničného priecestia v Jarovciach budú od utorka 18. novembra 2008 od 8:00 do štvrtka 20. novembra 2008 do cca 18:00 linky č. 91, 191 a N91 presmerované nasledovne:

 

linka č. 91 bude medzi zastávkami Jasovská a Rímsky parčík premávať po štátnej ceste mimo obce Jarovce, pričom v Rusovciach v oboch smeroch zastaví na náhradnej zastávke Vývojová lokalizovanej pri štadióne na spojnici medzi štátnou cestou a Balkánskou ulicou.

 

linka č. 191 bude premávať obojsmerne po trase Nový most - Panónska cesta - štátna cesta do Rusoviec - Balkánska ul. (Rusovce) - Ovocná - Jarovce (Mandľová ul. pri Miestnom úrade). Linka č. 191 nebude obsluhovať zastávky Rímsky parčík, Kaštieľ Rusovce a ŽST Rusovce. Zastávky Vývojová až Jarovce bude obsluhovať v opačnom smere ako počas štandardnej premávky (zastávky v smere Jarovce - Rusovce bude obsluhovať pri jazde pod Nový most a zastávky v smere Rusovce - Jarovce bude obsluhovať pri jazde na konečnú Jarovce).

 

 

náhradná autobusová linka X91 bude premávať po trase Jarovce - Mandľová - Ovocná - Balkánska - ŽST Rusovce a bude zastavovať na všetkých štandardných zastávkach liniek 91 a 191 na tejto trase. Linka bude premávať iba v čase, kedy nie sú zabezpečené spoje linky 191.
nočná linka N91 bude obojsmerne zachádzať do Jaroviec na náhradnú zastávku Jarovce pri Miestnom úrade.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.